Menu główne:
BIAŁYSTOK - Łosice - Siemiatycze - SIEDLCE | ||
Przystanki | 5, e ,d ,m, V | 7, e, d, m, V |
Białystok/Dworzec PKS | 14:20 | 18:20 |
Białystok, ul. J. K. Branickiego | 14:25 | 18:25 |
Bielsk Podlaski | 15:09 | 19:09 |
Boćki | 15:25 | 19:25 |
Dziadkowice | 15:37 | 19:37 |
Siemiatycze (Pl. Jana Pawła II) | 15:52 | 19:52 |
Siemiatycze, ul. Grodzieńska | 15:54 | 19:54 |
Sarnaki | 16:07 | 20:07 |
Łosice | 16:25 | 20:25 |
Mordy | 16:38 | 20:38 |
Siedlce | 16:55 | 20:55 |
5 – kursuje w piątki oprócz świąt (jeżeli święto wypada w piątek – kursuje w czwartek) 7 – kursuje w niedziele e – nie kursuje w okresie ferii letnich, d – nie kursuje w dniu 1.I,pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII, m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII V – kurs przyspieszony Informacja! Kursy do Białegostoku zostały zawieszone do odwołania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. |