Menu główne:
Siedlce - Skórzec - Żeliszew | ||||||||
Przystanki | D | S | E | D | D | E | D | D |
Siedlce, Świętojańska | 6:00 | 7:25 | 9:00 | 11:50 | 14:10 | 15:20 | 16:45 | 18:20 |
Żelków Kolonia Żelków - POM | 6:07 | 7:32 | 9:07 | 11:57 | 14:17 | 15:27 | 16:52 | 18:27 |
Teodorów Żelków - Szkoła | 6:08 | 7:33 | 9:08 | 11:58 | 14:18 | 15:28 | 16:53 | 18:28 |
Dąbrówka Ług | 6:11 | 7:36 | 9:11 | 12:01 | 14:21 | 15:31 | 16:56 | 18:31 |
Skórzec | 6:16 | 7:41 | 9:16 | 12:06 | 14:26 | 15:36 | 17:01 | 18:36 |
Dąbrówka-Stany | 6:19 | 7:44 | 9:19 | 12:09 | 14:29 | 15:39 | 17:04 | 18:39 |
Czerniejew | 6:24 | 7:49 | 9:24 | 12:14 | 14:34 | 15:44 | 17:09 | 18:44 |
Ozorów | 6:28 | 7:53 | 9:28 | 12:18 | 14:38 | 15:48 | 17:13 | 18:48 |
Żeliszew Podkościelny | 6:33 | 7:58 | 9:33 | 12:23 | 14:43 | 15:53 | 17:18 | 18:53 |
Żeliszew | 6:35 | 8:00 | 9:35 | 12:25 | 14:45 | 15:55 | 17:20 | 18:55 |
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt S - kursuje w dni nauki szkolnej Informacja! Kursy w soboty zostały zawieszona do odwołania. Za utrudnienia serdecznnie przepraszamy. |