Menu główne:
Siedlce – Łuków – Radzyń Podlaski – Kock – Lublin | ||
Przystanki | 1, e, d, m | 7, e, d, m |
Siedlce, H. Sienkiewicza | 05:25 | 16:15 |
Biardy | 05:44 | - |
Łuków, Poczta | 05:54 | 16:44 |
Radzyń Podlaski, Warszawska | 06:22 | - |
Kock, pl. Jabłonowskiej | 06:44 | - |
Lubartów, ul. Rynek I | 07:09 | 17:59 |
Niemce, ul. Lubelska | 07:23 | - |
Lublin | 07:39 | 18:29 |
1 – kursuje w poniedziałki 7 – kursuje w niedziele e – nie kursuje w okresie ferii letnich d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII m – nie kursuje w dniach 24 i 31.XII Informacja! Kursy do Lublina zostały zawieszone do odwołania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. |